r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aurora: Quarantine 2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Aurora: Quarantine to świetnie wykonana, wciągająca gra zręcznościowa. Wcielamy się w niej w operatora robota, który pokonuje kolejne plansze w poszukiwaniu odtrutki na truciznę, którą zaatakowano jedno z miast przyszłości.

Galeria programu

W grze wykorzystano ciekawą fabułę. Przenosimy się do roku 2098, do świata, w którym powstały miasta ekologiczne, będące odpowiedzią na postępującą degradację środowiska naturalnego i rosnące nierówności ekonomiczne. Miast tych strzeże tajemnicza organizacja The S.I.G.H.T. Do jednego z nich, Silverpolis, wkradli się terroryści, którzy przeprowadzili zamach z użyciem broni chemicznej. Wszyscy mieszkańcy miasta zginęli, a toksyna okazała się tak silna, że od razu zabija wszelkie formy życia. The S.I.G.H.T., chcąc uratować Silverpolis, wysłała więc do miasta robota, który ma za zadanie przedrzeć się przez starą elektrownię słoneczną i dotrzeć do miejsca, w którym ukryta jest ciągle aktywna trucizna, a następnie usunąć ją.

W tym miejscu zaczyna się zadanie gracza. Robotem sterujemy, dotykając ekranu. Praktycznie wszystkie zakamarki plansz można odwiedzić, szukając w nich elementów potrzebnych do rozwiązania zadanych łamigłówek (np. odkryć kartę, bez której nie otworzymy drzwi wejściowych). Będziemy też zbierać specjalne fiolki, dzięki któremu wzrośnie nasz poziom doświadczenia w grze. Robotem będziemy zaś sterować w górę i w dół, szukając sposobów na pokonanie przeszkód, bo nie podjedzie on np. po schodach. Co gorsza, na pokonanie każdej z plansz i rozwiązanie zadań mamy ograniczony czas. Trzeba więc wykazać się nie tylko zręcznością w sterowaniu, ale też logicznym myśleniem i sprytem.

Wszystkie scenerie w grze osadzone są w grafice 3D, a kamera zmienia swoje położenie dynamicznie, wraz z ruchami robota. To wszystko sprawia, że Aurora: Quarantine jest grą bardzo wciągającą. Zapłacimy za nią nieco ponad 6 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

7 gier na majówkę, z którymi nie będziecie się nudzić

31
ROZRYWKA 29.04.2016 | Łukasz Maślanka

Długi majowy weekend to dobry czas, by oddać się lenistwu, a przy okazji sprawdzić, co w świecie gier mobilnych piszczy. Jeśli nie macie pomysłu na to, jaką grę zainstalować na ten czas na smartfonie lub tablecie, przygotowaliśmy dla Was poradnik. Znajdziecie w nim tytuły, które powinny wystarczyć na długie godziny zabawy. Altos Adventure To gra, która zrobiła furorę wśród posiadaczy iPhoneów. Gdy więc pojawiła się także na urządzenia z Androidem, było niemal pewne, że oczaruje również posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym od Google. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem są…

MuseScore, Intruder Photo Log, 123D Catch, Aurora: Quarantine i Car Patrol – najlepsze aplikacje tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 23.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi programami, które w tym tygodniu wzbogaciły naszą bazę. MuseScore MuseScore to program znany osobom, które zajmują się muzyką. To jeden z najlepszych programów do zapisywania i przeglądania nut, do tego otwarty i darmowy. Można w nim zapisywać nuty od podstaw, zaczynając z pustym dokumentem lub z szablonem. Znaki na pięciolinii można wstawiać z palety, z ekranowej klawiatury pianina lub odczytać z wejścia MIDI. MuseScore znajduje się w naszej bazie od dawna, ale w tym tygodniu została uzupełniona także wersja dla systemu OS X. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.