r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aurox 12 już za miesiąc

Strona główna Aktualności

W dniach 2-3 września na terenie warszawskiej Szkoły Linuxa odbędzie się oficjalna premiera nowej wersji Auroksa, jednej z najbardziej znanych polskich dystrybucji Linuksa.

Impreza trwać będzie w dość nietypowych godzinach - od ósmej wieczorem do pierwszej w nocy. Organizatorzy zapowiadają ciekawe wykłady dotyczące dystrybucji oraz oprogramowania firmy LeftHand. Odbędzie się także turniej gier komputerowych z cennymi nagrodami. Premiera nowej wersji Auroksa jest pierwszym w naszym kraju wydarzeniem tego typu.

Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego chętni muszą jak najszybciej wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pierwsze 200 osób otrzyma płytę z najnowszą wersją Auroksa, a 50 pierwszych firm otrzyma do wyboru jedną z aplikacji firmy LeftHand z miesięcznym wsparciem technicznym. Więcej informacji na stronie dystrybucji.

Tymczasem, wczoraj rozpoczął się proces rozsyłania na mirrory gotowej już wersji Auroksa 12.0, co oznacza, że może być ona dostępna jeszcze przed oficjalną premierą.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.