Aurox 12 już za miesiąc

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 2-3 września na terenie warszawskiej Szkoły Linuxa odbędzie się oficjalna premiera nowej wersji Auroksa, jednej z najbardziej znanych polskich dystrybucji Linuksa.

Impreza trwać będzie w dość nietypowych godzinach - od ósmej wieczorem do pierwszej w nocy. Organizatorzy zapowiadają ciekawe wykłady dotyczące dystrybucji oraz oprogramowania firmy LeftHand. Odbędzie się także turniej gier komputerowych z cennymi nagrodami. Premiera nowej wersji Auroksa jest pierwszym w naszym kraju wydarzeniem tego typu.

Wstęp jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona, dlatego chętni muszą jak najszybciej wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pierwsze 200 osób otrzyma płytę z najnowszą wersją Auroksa, a 50 pierwszych firm otrzyma do wyboru jedną z aplikacji firmy LeftHand z miesięcznym wsparciem technicznym. Więcej informacji na stronie dystrybucji.

Tymczasem, wczoraj rozpoczął się proces rozsyłania na mirrory gotowej już wersji Auroksa 12.0, co oznacza, że może być ona dostępna jeszcze przed oficjalną premierą.

© dobreprogramy
s