r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auryo 1.3.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auryo to bezpłatny desktopowy klient SoundCloud, czyli platformy oferującej dostęp do utworów muzycznych i podcastów na zasadzie streamingu.

Galeria programu

Instalując opisywane narzędzie nie będziemy musieli logować się do usługi SoundCloud za pośrednictwem przeglądarki internetowej, gdyż dostęp do wspomnianego serwisu zyskamy z poziomu głównego okna programu Auryo. Po uruchomieniu aplikacji możemy utworzyć nowe konto użytkownika SoundCloud lub zalogować się na istniejące. Auryo pozwala także na logowanie do konta Google lub przez Facebooka.

Auryo pozwala na odtwarzanie, wyszukiwanie, dodawanie i ocenianie utworów, śledzenie wybranych artystów i generowanie list odtwarzania w SoundCloud. Całość może pochwalić się naprawdę przyjemnym dla oka, czytelnym interfejsem, dzięki któremu wykonywanie wspomnianych czynności nie sprawi nikomu najmniejszych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.