Auslogics Anti-Malware 1.15.0.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antyspyware
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Anti-Malware to zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zwalczaniu zagrożeń malware, spyware i tym podobnych, które są częstym problemem podczas przeglądania stron internetowych.

Aplikacja wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika, prezentującym wszystkie potrzebne informacje w jednym głównym oknie, z łatwo dostępnym menu zawierającym konkretne moduły, takie jak skanowanie (kilka opcji do wyboru: szybkie, głębokie oraz dowolnie dostosowane), historia poprzednich skanów i ich wyniki, czy też ustawienia. Podczas procesu skanowania, program sprawdza pliki związane z usługami i procesami uruchomionymi w tle, uruchamianymi razem z systemem operacyjnym czy też dane ściągnięte przez przeglądarki podczas typowego przeglądania stron internetowych - w przypadku odnalezienia zagrożenia (przykładowo, szpiegujące pliki cookie) informuje o tym fakcie użytkownika w wygodnym raporcie ze skanowania wraz z opcją rozwiązania problemów.

Poza funkcją skanera, Auslogics Anti-Malware oferuje również dodatkowy moduł Action Center, pozwalający na doinstalowanie nowych funkcji, takich jak Driver Updater, Ad Blocker, czy też Disk Defrag Pro. Jak łatwo się domyślić, są to kolejne aplikacje producenta, które można powiązać z Auslogics Anti-Malware i uruchamiać z jego poziomu.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji pozwala na wykonanie skanu systemu, ale nie oferuje możliwość usunięcia zagrożeń. W tym celu należy zakupić pełną wersję programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
premislauz   14 #5 25.07.2016 19:50

Świetny program, warto "upolować" go podczas promocji:)

  #4 29.06.2016 16:01

Zemana Antimalware Free jest poza konkurencją!!!

janusz624   2 #3 26.11.2015 16:00

Dzień dobry. Zainstalowany został ten program pro na 4 komp.. Po 48 godź "spuchł" do 6GB. Czy ktoś mi napisze dlaczego ? Pierwszy raz coś takiego widzę. Za tydzień partycji syst. braknie. Podrawiam Redakcję DP i zwolenników - Janusz.

zord   3 #2 01.07.2015 09:39

Wykrywalność tego czegoś mieści się w granicach błędu statystycznego.

  #1 30.06.2015 19:09

I jak ten program ma się do MalwareBytes AM? https://www.malwarebytes.org/mwb-download/