Auslogics Antivirus Auslogics Antivirus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Auslogics Antivirus to oprogramowanie antywirusowe, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach znanych z produktów BitDefender. Pozwala ono chronić komputer m.in. przed wirusami, komponentami spyware, wykradaniem poufnych danych podczas codziennego korzystania z Internetu.

Program wyposażony został w technologię, która dobrze radzi sobie w wykrywaniu i niwelowaniu dobrze znanych zagrożeń, jak również tych nowych. Oferuje on proaktywną metodę ochrony, która analizuje i bada w wirtualnym środowisku wszelakie potencjalne zagrożenia. Auslogics Antivirus skutecznie zabezpiecza także dane osobowe podczas zarządzania rachunkiem bankowym online lub korzystania ze sklepów internetowych.

Oprogramowanie posiada wbudowany mechanizm skanujący w czasie rzeczywistym dane przychodzące i wychodzące z komputera, oferując przy tym tryb Autopilota, który automatycznie zabezpiecza system operacyjny, a w przypadku wykrycia zagrożenia samoczynnie podejmuje działanie nie zakłócając naszej pracy. Nie zabrakło również funkcji wykrywania luk w środowisku operacyjnym, odizolowywania od niego przeglądarki internetowej oraz ciekawej metody szybkiego skanowania, która potrafi pomijać nienaruszone pliki podczas kolejnych skanów.

W Auslogics Antivirus znaleźć można również funkcję zdalnego zarządzania oprogramowaniem antywirusowym firmy Auslogics, które zainstalowane zostało na komputerach znajdujących się np. w domowej sieci lokalnej. Oprogramowanie oferuje tryby dla graczy i przenośnych komputerów, pozwalające m.in. zwalniać zajęte zasoby systemowe podczas uruchamiania gier oraz oszczędzać energię kiedy urządzenie pracuje na baterii. Na uwagę zasługuje także rozwiązanie Rescue Mode, które daje możliwość oczyszczenia z infekcji komputera, na którym nie uruchamia się system operacyjny.

Uwaga!

  1. Pobieranie i instalacja programu odbywa się za pośrednictwem specjalnego kreatora, który przygotowany został przez producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!