Auslogics Antivirus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Antivirus to oprogramowanie antywirusowe, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach znanych z produktów BitDefender. Pozwala ono chronić komputer m.in. przed wirusami, komponentami spyware, wykradaniem poufnych danych podczas codziennego korzystania z Internetu.

Program wyposażony został w technologię, która dobrze radzi sobie w wykrywaniu i niwelowaniu dobrze znanych zagrożeń, jak również tych nowych. Oferuje on proaktywną metodę ochrony, która analizuje i bada w wirtualnym środowisku wszelakie potencjalne zagrożenia. Auslogics Antivirus skutecznie zabezpiecza także dane osobowe podczas zarządzania rachunkiem bankowym online lub korzystania ze sklepów internetowych.

Oprogramowanie posiada wbudowany mechanizm skanujący w czasie rzeczywistym dane przychodzące i wychodzące z komputera, oferując przy tym tryb Autopilota, który automatycznie zabezpiecza system operacyjny, a w przypadku wykrycia zagrożenia samoczynnie podejmuje działanie nie zakłócając naszej pracy. Nie zabrakło również funkcji wykrywania luk w środowisku operacyjnym, odizolowywania od niego przeglądarki internetowej oraz ciekawej metody szybkiego skanowania, która potrafi pomijać nienaruszone pliki podczas kolejnych skanów.

W Auslogics Antivirus znaleźć można również funkcję zdalnego zarządzania oprogramowaniem antywirusowym firmy Auslogics, które zainstalowane zostało na komputerach znajdujących się np. w domowej sieci lokalnej. Oprogramowanie oferuje tryby dla graczy i przenośnych komputerów, pozwalające m.in. zwalniać zajęte zasoby systemowe podczas uruchamiania gier oraz oszczędzać energię kiedy urządzenie pracuje na baterii. Na uwagę zasługuje także rozwiązanie Rescue Mode, które daje możliwość oczyszczenia z infekcji komputera, na którym nie uruchamia się system operacyjny.

Uwaga!

  1. Pobieranie i instalacja programu odbywa się za pośrednictwem specjalnego kreatora, który przygotowany został przez producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 17.11.2012 12:16

W takim razie czekamy na recenzję :)

  #4 14.11.2012 18:41

O kolejny program na silniku bitdefendera :) ciekawe jak sie sprawdzi, chętnie pobiorę i przetestuję :) na razie comodo sie sprawdzał ale czekam na wersję 6 a za ten czas czas wziąść nowy produkt do testów :) szkoda tylko, że nie darmowy

  #3 13.11.2012 14:42

Może być ciekawie, silnik od Bitdefendera, szkoda tylko, że nie za free, ale za dużo wymagam :)

  #2 13.11.2012 13:40

Jeden z najlepszych, silnik bitdefendera + dodatki od Auslogics i mamy av w czołówce.ds

  #1 13.11.2012 13:39

Pięknie dziękuję szanownej Redakcji za dodanie tego programu, od dość dawna bardzo mi na tym zależało :) Ten antywirus cieszy się coraz większą popularnością i ma coraz lepsze wyniki w testach. Dodam jeszcze że wielkość samego programu to ok. 250 MB. Pozdrawiam:)

Autor edytował komentarz.