Auslogics Browser Care Auslogics Browser Care 5.0.24.0

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Auslogics Browser Care to bezpłatne narzędzie do zarządzania wieloma atrybutami dostępnych w komputerze przeglądarek internetowych. Z jego pomocą przejmiemy kontrolę nad stroną startową, domyślną wyszukiwarką i zainstalowanymi dodatkami w Internet Explorerze, Firefoksie, Google Chrome itp.

Program daje użytkownikowi możliwość zarządzania wieloma ustawieniami wiodących na rynku przeglądarek internetowych. Charakteryzuje się on przyjaznym interfejsem graficznym zaprojektowanym z myślą o początkujących użytkownikach, a także dużą skutecznością działania. W jego obrębie zdefiniujemy domyślną przeglądarkę internetową w systemie, zdefiniujemy domyślną stronę startową i wyszukiwarkę, oczyścimy dane tymczasowe (cookies, pamięć podręczna, historię oraz dane logowania) oraz usuniemy zbędne rozszerzenia i paski narzędziowe najczęściej instalowane wraz z różnym oprogramowaniem.

Auslogics Browser Care stanowi doskonałe rozwiązanie dla niedoświadczonych użytkowników. Narzędzie to pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób rozwiązać większość typowych problemów, z jakimi spotkać się można podczas codziennej pracy z przeglądarką internetową. Przy jego użyciu poprawimy wydajność przeglądarki, a także zniwelujemy wyświetlane bez zgody użytkownika reklamy, będące następstwem obecności w przeglądarce komponentów BHO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!