Auslogics Disk Defrag Screen Saver 1.1.1.50

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Disk Defrag Screen Saver to darmowe, proste w użyciu i wygodne narzędzie, pozwalające na defragmentację dysków twardych w trybie wygaszacza ekranu. Takie rozwiązanie umożliwia nieustanne utrzymywanie optymalnego rozmieszczenia plików na dysku, jednocześnie nie zakłócając prac wykonywanych przez użytkownika na komputerze.

Auslogics Disk Defrag Screen Saver podobnie jak standardowe wygaszacze ekranu uaktywnia się, rozpoczynając proces defragmentacji w momencie wykrycia, że system znajduje się w stanie bezczynności. Program najpierw dokładnie analizuje zawartość dysku, a następnie rozpoczyna defragmentację. Na ekranie w postaci wygaszacza wyświetlany jest postęp każdego z etapów. W momencie wznowienia pracy przez użytkownika, narzędzie przerywa proces defragmentacji, oczekując na odpowiednią chwilę na jego wznowienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!