Auslogics Disk Defrag Touch Auslogics Disk Defrag Touch

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Auslogics Disk Defrag Touch to jedno z nielicznych narzędzi do defragmentacji plików, które przystosowane zostało do obsługi na komputerach z dotykowymi ekranami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby program wykorzystywany był na standardowych urządzeniach, umożliwiając sprawną defragmentację dysków twardych i wszelakich przenośnych magazynów danych.

Aplikacja bazuje na sprawdzonym i cenionym przez użytkowników silniku defragmentacji stosowanym w innych programach tego producenta. Jej interfejs zaprojektowany został z myślą o tabletach i laptopach z Windowsem, które dysponują dotykowymi ekranami. Auslogics Disk Defrag Touch wspiera różnego typu gesty (tj. kliknięcia, przesunięcia itp.), a poszczególne elementy wizualne stworzone zostały w taki sposób, aby mogły być wygodnie obsługiwane przez dotyk.

Sposób działania programu nie odbiega znacząco od innych rozwiązań tego typu i polega na optymalnym rozlokowaniu danych na dysku, tak aby dostęp do nich był jak najszybszy. Poza aspektami wydajnościowymi systematycznie przeprowadzana defragmentacja pozwala również zwiększyć żywotność urządzenia przechowującego nasze dane. Ponadto Auslogics Disk Defrag Touch wprowadza szereg funkcjonalności, mających za zadanie usprawnienie działania poszczególnych gier, jak również aplikacji zainstalowanych na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!