Auslogics Registry Defrag Auslogics Registry Defrag 13.0.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Registry Defrag to małe narzędzie przeznaczone do defragmentowania rejestru systemowego Windows.

Celem aplikacji jest zwiększenie szybkości dostępu do rejestru poprzez scalanie niewykorzystywanej przestrzeni w pliku zawierającym ustawienia systemu i innych zainstalowanych aplikacjach. Obsługa Auslogics Registry Defrag jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie do kliknięcia przycisku 'Analyze', który inicjuje proces analizy i defragmentacji rejestru Windows.

Działanie Auslogics Registry Defrag może zostać zautomatyzowane dzięki odpowiedniej funkcji w opcjach konfiguracyjnych. Narzędzie uruchamiane może być wraz ze startem systemu Windows.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!