Autify Autify 1.8.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Autify to aplikacja, która oferuje nakładkę na ekran główny smartfonu ułatwiającą korzystanie z urządzenia w trakcie prowadzenia samochodu. Program dostarcza skróty do najważniejszych funkcji: uruchamiania nawigacji, wybranego odtwarzacza muzyki, aplikacji do połączeń telefonicznych oraz wybranego przez użytkownika programu.

Bardzo dużym atutem Autify jest prosty interfejs. Poszczególne funkcje są przedstawione w formie kart, przewijanych w prawo lub w lewo na ekranie głównym urządzenia. Każda z kart odpowiada innej opcji: mapom i nawigacji, odtwarzaczowi muzyki, programowi do połączeń telefonicznych i książki kontaktów, a także do programu, który użytkownik wskaże jako główny.

Ponadto, Autify dostarcza wygodną zakładkę, która pozwala usunąć karty aplikacji na wybrany przez użytkownika czas i skorzystać ze smartfonu w normalnym trybie. Zakładka wyświetla się w lewym rogu ekranu urządzenia i wystarczy kliknąć, aby powrócić do trybu Autify. Z kolei w pasku powiadomień systemu znajdziemy skrót, który pozwoli szybko wyłączyć Autify.

Program jest uniwersalny, wspiera wiele popularnych aplikacji na Androida, m.in. Mapy Google, Mapy HERE, Spotify, Google Play Music, Spotify, odtwarzacze systemowe i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!