r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auto Awaria Free 0.0.4

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Auto Awaria Free to darmowa wersja kompendium wiedzy dla kierowców. Znajdziemy tu instrukcje zachowania w kryzysowych sytuacjach, wyciąg z przepisów o ruchu drogowym oraz wskazówki, które pozwolą wstępnie zdiagnozować usterkę w samochodzie. Dane pobierane są z Sieci, więc do działania aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem.

Galeria programu

Aplikacja dzieli się na cztery części. W części poświęconej awariom znajdziemy informacje pozwalające zdiagnozować usterkę i wiele z nich naprawić – jest tu na przykład instrukcja podłączania kabli zapłonowych, by uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem.

W części „Co robić” znajdziemy porady dotyczące działań w przypadku awarii auta, wypadku, holowania, stłuczki i innych nieprzyjemnych sytuacji. W części poświęconej mapom znajdują się oczywiście mapy, które pomogą określić bieżące położenie samochodu. W części informacyjnej możemy przeczytać wyciąg z przepisów i zapoznać się z obowiązującymi ograniczeniami prędkości czy też punktowaniem wykroczeń.

W darmowej aplikacji znajdziemy tylko połowę dostępnych danych. Pełna wersja kosztuje niecałe 3 złote.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 5 – wypadki i ratowanie życia

17
OPROGRAMOWANIE 01.02.2016 | Anna Rymsza

W piątej części cyklu o aplikacjach dla kierowców chcę poruszyć najmniej przyjemną stronę prowadzenia samochodu, czyli wypadki i sytuacje zagrażające życiu ludzi. Powiadom najbliższych, wezwij pomoc Nowe auta w Unii Europejskiej już niedługo będą wyposażone w system eCall, który w razie potrzeby automatycznie wezwie pomoc na miejsce wypadku. Na razie jednak jesteśmy zdani na siebie, co cieszy przeciwników automatycznego systemu, ale nie każdemu daje komfort psychiczny. SOSmart – telefon sam powiadomi o wypadku SOSmart to bardzo pomysłowa aplikacja alarmowa, która w razie wypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.