Auto Awaria Free Auto Awaria Free

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Auto Awaria Free to darmowa wersja elektronicznego podręcznika dla kierowców. Znajdziemy tu instrukcje zachowania w sytuacjach wyjątkowych, wyciąg z przepisów o ruchu drogowym oraz wskazówki, które pozwolą zdiagnozować usterkę samochodu i wiele z nich samodzielnie naprawić. Do działania aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem.

W części poświęconej awariom aplikacji Auto Awaria znajdziemy informacje pozwalające zdiagnozować usterki i wiele z nich naprawić – jest tu na przykład instrukcja podłączania kabli zapłonowych, by uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem oraz opisy kontrolek i tego, o czym informują.

W części „Co robić” znajdziemy porady dotyczące działań w przypadku awarii, holowania, wypadku poza granicami kraju i innych nieprzyjemnych sytuacji. Na mapie można określić bieżące położenie samochodu i znaleźć przydatne punkty usługowe w najbliższej okolicy. W części informacyjnej Auto Awarii zaś można przeczytać wyciąg z przepisów, zapoznać się z obowiązującymi ograniczeniami prędkości czy też punktowaniem wykroczeń.

W darmowej aplikacji znajdziemy tylko połowę dostępnych danych. Pełna wersja kosztuje 99 centów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!