Auto Awaria Free Auto Awaria Free 1.1

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Auto Awaria Free to darmowa wersja bazy wiedzy dla kierowców. Znajdziemy tu instrukcje zachowania w sytuacjach wyjątkowych, wyciąg z przepisów o ruchu drogowym oraz wskazówki, które pozwolą wstępnie zdiagnozować usterkę w samochodzie i wiele z nich samodzielnie naprawić. Do działania aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem.

Auto Awaria Free dzieli się na cztery części. W części poświęconej awariom znajdziemy informacje pozwalające zdiagnozować usterki i wiele z nich naprawić – jest tu na przykład instrukcja podłączania kabli zapłonowych, by uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem oraz opisy kontrolek i tego, o czym informują.

W części „Co robić” znajdziemy porady dotyczące działań w przypadku wypadku, awarii, holowania, szkody na parkingu i innych nieprzyjemnych sytuacji. Na mapie można określić bieżące położenie samochodu. W części informacyjnej Auto Awarii zaś można przeczytać wyciąg z przepisów, zapoznać się z obowiązującymi ograniczeniami prędkości czy też punktowaniem wykroczeń.

W darmowej aplikacji znajdziemy tylko połowę dostępnych danych. Pełna wersja kosztuje 0,99 €.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!