r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auto Awaria Free 1.1

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Auto Awaria Free to darmowa wersja bazy wiedzy dla kierowców. Znajdziemy tu instrukcje zachowania w sytuacjach wyjątkowych, wyciąg z przepisów o ruchu drogowym oraz wskazówki, które pozwolą wstępnie zdiagnozować usterkę w samochodzie i wiele z nich samodzielnie naprawić. Do działania aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem.

Auto Awaria Free dzieli się na cztery części. W części poświęconej awariom znajdziemy informacje pozwalające zdiagnozować usterki i wiele z nich naprawić – jest tu na przykład instrukcja podłączania kabli zapłonowych, by uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem oraz opisy kontrolek i tego, o czym informują.

W części „Co robić” znajdziemy porady dotyczące działań w przypadku wypadku, awarii, holowania, szkody na parkingu i innych nieprzyjemnych sytuacji. Na mapie można określić bieżące położenie samochodu. W części informacyjnej Auto Awarii zaś można przeczytać wyciąg z przepisów, zapoznać się z obowiązującymi ograniczeniami prędkości czy też punktowaniem wykroczeń.

W darmowej aplikacji znajdziemy tylko połowę dostępnych danych. Pełna wersja kosztuje 0,99 €.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 5 – wypadki i ratowanie życia

17
01.02.2016  •  Anna Rymsza

W piątej części cyklu o aplikacjach dla kierowców chcę poruszyć najmniej przyjemną stronę prowadzenia samochodu, czyli wypadki i sytuacje zagrażające życiu ludzi. Powiadom najbliższych, wezwij pomoc Nowe auta w Unii Europejskiej już niedługo będą wyposażone w system eCall, który w razie potrzeby automatycznie wezwie pomoc na miejsce wypadku. Na razie jednak jesteśmy zdani na siebie, co cieszy przeciwników automatycznego systemu, ale nie każdemu daje komfort psychiczny. SOSmart – telefon sam powiadomi o wypadku SOSmart to bardzo pomysłowa aplikacja alarmowa, która w razie wypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.