r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Auto Service Express 2017.02

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auto Service Express to prosta w obsłudze aplikacja stworzona do obsługi różnego typu warsztatów samochodowych.

Umożliwia wystawianie zleceń naprawy samochodów, prowadzenie baz samochodów i klientów, danych samochodu oraz obsługę historii napraw serwisowych. Z poziomu programu utworzyć możemy faktury VAT na podstawie zleceń i wystawimy wszelakie dokumenty kasowe.

Aplikacja Auto Service Express wyposażona została ponadto w przydatny terminach do planowania pracy, podręczny kalkulator cen brutto/netto oraz funkcje druku na kopertach. Nie zabrakło także opcji automatycznej archiwizacji bazy danych - w tym również w chmurze (Dropbox lub Google Drive).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.