Auto Total Auto Total 1.8.13.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Auto Total to aplikacja stworzona z myślą o posiadaczach samochodów. Pozwala gromadzić, zarządzać oraz synchronizować informacje o naszym pojeździe.

Rozpoczynając naszą przygodę z aplikacją tworzymy profil samochodu. Możemy również pobrać dane wcześniej umieszczone w chmurze OneDrive. Auto Total pozwala na prowadzenie kilku różnych profili, oddzielnie dla każdego z pojazdów. Ekran główny aplikacji dzieli się na trzy zakładki: opcje, czynności oraz statystyki. Pierwsza z nich zawiera skrót do wszystkich najważniejszych narzędzi, w tym ustawień.

Znajdziemy wśród nich dane naszego samochodu, zegar parkowania, informacje o paliwie, możliwość sprawdzenia tablic itp. Z poziomu Czynności zarządzamy operacjami związanymi z samochodem. Kontrola, mandaty, opony, mycie, podatki, rata, poziom oleju to tylko część czynności jakie możemy dodać, ustawiają sobie odpowiednie przypomnienie. Ostatnia z zakładek pozwala śledzić dokładne statystyki na podstawie wcześniej wprowadzonych danych.

Dzięki synchronizacji danych z chmurą oraz możliwości eksportu nie musimy się martwić o ich utratę. Interfejs aplikacji bazuje na stardowym szablonie Windows Phone. Dzięki temu nawigacja jest intuicyjna. Darmowa wersja programu pozwala zapoznać się z możliwościami Auto Total oraz zdecydować o zakupie pełnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!