Auto Window Manager Auto Window Manager 1.5

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auto Window Manager to ciekawe narzędzie do zarządzania otwartymi oknami w systemie operacyjnym Windows.

Za sprawą Auto Window Manager możemy dostosować sposób wyświetlania poszczególnych okien wedle własnych preferencji. Niektóre z nich mogą być wyświetlane na górze, a inne, mniej potrzebne, po zminimalizowaniu zostaną umieszczone w zasobniku systemowym, dzięki czemu nie będą zabierać miejsca na pasku zadań, ale w każdej chwili „wywołamy je” bez konieczności szukania ich na dysku twardym komputera.

Auto Window Manager pozwala zatem na określenie zasad uruchamiania dla poszczególnych okien, ale na tym nie koniec, bo istnieje również możliwość zdefiniowania ich wyglądu (np. nadanie im określonej przezroczystości).

Warto dodać, że Auto Window Manager integruje się z Eksploratorem Windows, co sprawia, że opcje tego narzędzia są dostępne w menu kontekstowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!