r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoBoy Dash Cam – BlackBox 3.5.3

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

AutoBoy Dash Cam – BlackBox to aplikacja, która zamieni smartfon w samochodowy rejestrator.

Aplikacja pozwala nagrywać w trybie ciągłym, także gdy działa w tle podczas gdy uruchomiona jest nawigacja. W czasie pracy można swobodnie wychodzić i wracać do aplikacji, a nagrywanie nie zostanie przerwane i nie zmieni się jakość. Gdy BlackBox pracuje w tle, można sterować nim z obszaru powiadomień systemu lub widżetu na ekranie domowym.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach można wybrać jakość i rozdzielczość filmu (maksymalnie 720p), długość nagrywanego odcinka, a także jakość zapisywanych zdjęć. Aplikacja może zapisywać nagrania i zdjęcia w pamięci urządzenia lub na karcie i przypilnować, by zakończyć nagrywanie zanim telefon zupełnie się rozładuje, jeśli nie jest w samochodzie podłączony do ładowarki. Ponadto można wybrać dodatkową długość nagrania, która zostanie zapisana po wykryciu wypadku (na podstawie wskazań akcelerometru, którego czułość można ustawić samodzielnie).

Nagrania i zdjęcia można oglądać wraz ze śladem zapisanym przez GPS, co pozwala łatwo zlokalizować miejsce zdarzenia. W czasie jazdy można skorzystać z nagrywania ciągłego lub robienia zdjęć w odstępach czasowych, wybranych w ustawieniach aplikacji.

Film można nagrywać z dźwiękiem lub bez. Aplikacja pozwala także wysyłać filmy na YouTube.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
OPROGRAMOWANIE 26.01.2016 | Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.