AutoBoy Dash Cam – BlackBox AutoBoy Dash Cam – BlackBox 3.8.2

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

AutoBoy Dash Cam – BlackBox to aplikacja, która zamieni smartfon w samochodowy rejestrator.

Aplikacja pozwala nagrywać w trybie ciągłym, także gdy działa w tle podczas gdy uruchomiona jest nawigacja. W czasie pracy można swobodnie wychodzić i wracać do aplikacji, a nagrywanie nie zostanie przerwane i nie zmieni się jakość. Gdy BlackBox pracuje w tle, można sterować nim z obszaru powiadomień systemu lub widżetu na ekranie domowym.

W ustawieniach można wybrać jakość i rozdzielczość filmu (maksymalnie 720p), długość nagrywanego odcinka, a także jakość zapisywanych zdjęć. Aplikacja może zapisywać nagrania i zdjęcia w pamięci urządzenia lub na karcie i przypilnować, by zakończyć nagrywanie zanim telefon zupełnie się rozładuje, jeśli nie jest w samochodzie podłączony do ładowarki. Ponadto można wybrać dodatkową długość nagrania, która zostanie zapisana po wykryciu wypadku (na podstawie wskazań akcelerometru, którego czułość można ustawić samodzielnie).

Nagrania i zdjęcia można oglądać wraz ze śladem zapisanym przez GPS, co pozwala łatwo zlokalizować miejsce zdarzenia. W czasie jazdy można skorzystać z nagrywania ciągłego lub robienia zdjęć w odstępach czasowych, wybranych w ustawieniach aplikacji.

Film można nagrywać z dźwiękiem lub bez. Aplikacja pozwala także wysyłać filmy na YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!