r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD 360 4.5.6

Strona główna Android Grafika i fotografia CAD

AutoCAD 360 to darmowa przeglądarka plików DWG. Można w niej dokupić także podstawowe narzędzia do rysowania, a także do robienia adnotacji i wymiarowania.

Galeria programu

Aplikacja pozwala przeglądać pliki w branżowym standardzie DWG i tworzyć projekty od podstaw na urządzeniu mobilnym. Podczas pracy można skorzystać z tych samych narzędzi wymiarowania co na komputerze i wprowadzać adnotacje w odpowiednich punktach. Te funkcje sprawdzą się przede wszystkim podczas prezentacji projektów i na placu budowy, gdzie można projekt porównać ze stanem faktycznym. Co ciekawe, można wykorzystać GPS smartfonu, by połączyć punkty placu budowy z punktami w projekcie. Poprawki będą synchronizowane z chmurą firmy Autodesk lub z zewnętrznym dyskiem, jak Dropbox, Google Drive i wiele innych.

AutoCAD 360 pozwala oglądać modele w widoku 2- i 3-wymiarowym, także z podziałem na warstwy. Model można powiększać, przesuwać i obracać intuicyjnymi gestami na ekranie. W ustawieniach można wybrać kolor tła dla podglądu projektu.

Aplikację można testować przez 30 dni z pełnią możliwości. Po zakończeniu tego okresu będzie działać jako przeglądarka plików DWG. Możliwość edycji można dokupić w dowolnym momencie, płacąc abonament. By korzystać z aplikacji, trzeba zalogować się na konto Autodesk.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.