r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD 360 4.4.2

Strona główna iOS Grafika i fotografia CAD

AutoCAD 360 to przeglądarka plików DWG, dostępna za darmo. Można dokupić także narzędzia do rysowania, do robienia adnotacji i wymiarowania projektów.

Aplikacja pozwala przeglądać pliki w branżowym standardzie DWG, a po wykupieniu abonamentu także zapisywać adnotacje, odczytywać wymiary, a nawet tworzyć projekty od podstaw na urządzeniu mobilnym. Te funkcje sprawdzą się przede wszystkim podczas prezentacji projektów i na placu budowy, gdzie można projekt porównać ze stanem faktycznym. Co ciekawe, można wykorzystać GPS, by połączyć punkty budynku z punktami w projekcie. Poprawki będą synchronizowane z chmurą firmy Autodesk lub z zewnętrznym dyskiem, jak Dropbox, Google Drive Box czy OneDrive.

r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD 360 pozwala oglądać projekty w widoku 2- i 3-wymiarowym, także z zachowaniem oryginalnego podziału na warstwy. Model można powiększać, przesuwać i obracać standardowymi gestami na ekranie. W ustawieniach można wybrać kolor tła dla podglądu projektu.

Aplikacja pozwala na testowanie pełni możliwości przez 30 dni. Po zakończeniu tego okresu będzie działać jako przeglądarka plików z projektami, między innymi w formacie DWG. Możliwość edycji można dokupić w dowolnym momencie, płacąc abonament. By korzystać z aplikacji, trzeba zalogować się na konto Autodesk.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.