AutoCAD Electrical AutoCAD Electrical 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AutoCAD Electrical to świetny program typu CAD do projektowania instalacji elektrycznych.

Znajdują się tu te same narzędzia, co w AutoCAD, oraz biblioteka elementów i urządzeń, potrzebnych przy instalacjach elektrycznych. Program sprawdzi się zarówno w branży budowlanej, jak i przy tworzeniu produktów. Program jest kompatybilny z modelami BIM i świetnie współpracuje z Inventorem.

AutoCAD Electrical ma kilka funkcji, które pomagają przy projektowaniu instalacji. Między innymi potrafi automatycznie numerować przewody i powtarzające się elementy i ma możliwość ponownego wykorzystywania przygotowanych wcześniej fragmentów obwodów. W bibliotece znajdziemy pełną kolekcję symboli elektrycznych i elektronicznych. Ponadto program jest w stanie automatycznie wykryć liczne błędy w instalacji, zanim rozpocznie się produkcja.

Program pozwala przygotować plany instalacji, wygenerować raport oraz dokumentację projektową. Podobnie jak inne branżowe programy, wykorzystuje pliki DWG i PDF do wymiany danych.

AutoCAD Electrical można testować przez 30 dni. By go pobrać, należy podać adres e-mail na stronie Autodesk. Studenci i instytucje edukacyjne mogą otrzymać licencje na program za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!