r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD Electrical 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD

AutoCAD Electrical to świetny program typu CAD do projektowania instalacji elektrycznych.

Galeria programu

Znajdują się tu te same narzędzia, co w AutoCAD, oraz biblioteka elementów i urządzeń, potrzebnych przy instalacjach elektrycznych. Program sprawdzi się zarówno w branży budowlanej, jak i przy tworzeniu produktów. Program jest kompatybilny z modelami BIM i świetnie współpracuje z Inventorem.

AutoCAD Electrical ma kilka funkcji, które pomagają przy projektowaniu instalacji. Między innymi potrafi automatycznie numerować przewody i powtarzające się elementy i ma możliwość ponownego wykorzystywania przygotowanych wcześniej fragmentów obwodów. W bibliotece znajdziemy pełną kolekcję symboli elektrycznych i elektronicznych. Ponadto program jest w stanie automatycznie wykryć liczne błędy w instalacji, zanim rozpocznie się produkcja.

Program pozwala przygotować plany instalacji, wygenerować raport oraz dokumentację projektową. Podobnie jak inne branżowe programy, wykorzystuje pliki DWG i PDF do wymiany danych.

AutoCAD Electrical można testować przez 30 dni. By go pobrać, należy podać adres e-mail na stronie Autodesk. Studenci i instytucje edukacyjne mogą otrzymać licencje na program za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.