r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD Electrical 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

AutoCAD Electrical to świetny program typu CAD do projektowania instalacji elektrycznych.

Galeria programu

Znajdują się tu te same narzędzia, co w AutoCAD, oraz biblioteka elementów i urządzeń, potrzebnych przy instalacjach elektrycznych. Program sprawdzi się zarówno w branży budowlanej, jak i przy tworzeniu produktów. Program jest kompatybilny z modelami BIM i świetnie współpracuje z Inventorem.

AutoCAD Electrical ma kilka funkcji, które pomagają przy projektowaniu instalacji. Między innymi potrafi automatycznie numerować przewody i powtarzające się elementy i ma możliwość ponownego wykorzystywania przygotowanych wcześniej fragmentów obwodów. W bibliotece znajdziemy pełną kolekcję symboli elektrycznych i elektronicznych. Ponadto program jest w stanie automatycznie wykryć liczne błędy w instalacji, zanim rozpocznie się produkcja.

Program pozwala przygotować plany instalacji, wygenerować raport oraz dokumentację projektową. Podobnie jak inne branżowe programy, wykorzystuje pliki DWG i PDF do wymiany danych.

AutoCAD Electrical można testować przez 30 dni. By go pobrać, należy podać adres e-mail na stronie Autodesk. Studenci i instytucje edukacyjne mogą otrzymać licencje na program za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.