r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD LT 2017

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoCAD LT to tańsza i ograniczona funkcjonalnie wersja legendarnego programu do projektowania wspomaganego komputerowo. Program pozwala tworzyć rysunki dwuwymiarowe i tworzyć dokumentację.

Galeria programu

AutoCAD LT jest oczywiście całkowicie zgodny z AutoCAD-em w odpowiadającej mu wersji i starszymi. Program bez problemów otwiera nawet ogromne projekty w formacie DWG. Ponadto można z jego pomocą pracować w grupie i komentować projekty innych dzięki narzędziom Design Feed i wymieniać dane dzięki chmurze AutoDesk 360.

Program w stosunku do wersji pełnej AutoCAD-a został zubożony o możliwość nagrywania akcji, rysowania trójwymiarowego, zarządzania zestawami arkuszy, tworzenia grafiki prezentacyjnej i zarządzania standardami CAD.

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AutoCAD LT „na zawsze” w promocji, w przyszłym roku tylko w abonamencie

36
OPROGRAMOWANIE 15.10.2015 | Anna Rymsza

AutoCAD LT 2016 to ostatnia wersja programu, którą można kupić „na zawsze”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 31 stycznia przyszłego roku program będzie można mieć jedynie w ramach abonamentu. Z tej okazji Autodesk zorganizował promocję – do 23 października można kupić program o 320 euro taniej. AutoCAD LT to program przygotowany do tworzenia projektów dwuwymiarowych, wraz z dokumentacją, w którym można także otwierać pliki z projektami z „dużego” AutoCAD-a. Program bez problemów otwiera nawet ogromne projekty w formacie DWG. Ponadto można z jego pomocą pracować w grupie, komentować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.