r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD Mechanical 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

AutoCAD Mechanical to program CAD do projektowania maszyn, przygotowany specjalnie dla branży produkcyjnej. Zawiera on te same narzędzia, co dobrze znany AutoCAD, a ponadto dostarcza biblioteki znormalizowanych części i narzędzi, co ułatwia projektowanie elementów mechanizmów.

Galeria programu

AutoCAD mechanical pozwala na wygodne projektowanie urządzeń, przy czym można korzystać z biblioteki zawierającej 700 tysięcy znormalizowanych komponentów, a także tworzyć własne części niestandardowe i zapisywać je w bibliotece. Pasek narzędzi rysowania został rozszerzony z myślą o elementach mechanicznych.

Projekty można oczywiście przenosić do programu Autodesk Inventor, a ponadto można przygotowywać dokumentację modeli części i złożeń na podstawie modeli Inventora. Programowi towarzyszą liczne generatory i kalkulatory, pomagające w analizie projektów. Razem z dokumentacją można wygenerować zestawienie komponentów, obliczyć masę całkowitą urządzenia i przygotować rysunki zgodne z międzynarodowymi normami.

Wersja testowa AutoCAD Mechanical działa przez 30 dni. Studenci mogą uzyskać 3-letnią licencję na program zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.