r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoCAD Mechanical 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD

AutoCAD Mechanical to program CAD do projektowania maszyn, przygotowany specjalnie dla branży produkcyjnej. Zawiera on te same narzędzia, co dobrze znany AutoCAD, a ponadto dostarcza biblioteki znormalizowanych części i narzędzi, co ułatwia projektowanie elementów mechanizmów.

AutoCAD mechanical pozwala na wygodne projektowanie urządzeń, przy czym można korzystać z biblioteki zawierającej 700 tysięcy znormalizowanych komponentów, a także tworzyć własne części niestandardowe i zapisywać je w bibliotece. Pasek narzędzi rysowania został rozszerzony z myślą o elementach mechanicznych.

r   e   k   l   a   m   a

Projekty można oczywiście przenosić do programu Autodesk Inventor, a ponadto można przygotowywać dokumentację modeli części i złożeń na podstawie modeli Inventora. Programowi towarzyszą liczne generatory i kalkulatory, pomagające w analizie projektów. Razem z dokumentacją można wygenerować zestawienie komponentów, obliczyć masę całkowitą urządzenia i przygotować rysunki zgodne z międzynarodowymi normami.

Wersja testowa AutoCAD Mechanical działa przez 30 dni. Studenci mogą uzyskać 3-letnią licencję na program zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.