AutoClose AutoClose 3.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoClose to darmowe narzędzie, które umożliwi zamykanie określonych programów zgodnie w ustalonym harmonogramem pracy.

Z poziomu głównego okna AutoClose otrzymujemy dostęp do opcji tworzenia nowych zadań. Dzięki nim ustalimy, kiedy (data i godzina z dokładnością co do sekundy) lub po jakim czasie od uruchomienia chcemy zakończyć działanie wybranej aplikacji. Wszystkie zadania są dostępne na przejrzystej liście. Po ich wykonaniu AutoClose, o ile wcześniej wybierzemy taką opcję, może zakończyć swoje działanie, wylogować użytkownika, zrestartować komputer, przełączyć go w stan uśpienia lub wyłączyć.

AutoClose pozwala także na przygotowywanie tzw. „pustych zadań”. W tym przypadku nie ustalamy terminu, w którym dojdzie do zamknięcia danego programu, ale definiujemy inne działania, takie jak np. restart czy całkowite wyłączenie komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!