r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoHarmonogram 3.0

Strona główna Windows Firma Obsługa środków trwałych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auto Harmonogram to dedykowany dla firm, program wspomagający planowanie wszelkich czynności okresowych związanych z eksploatacją pojazdów.

Galeria programu

W tabeli programu poza wszystkimi danymi pojazdów wpisujemy terminy badań okresowych, przeglądów, płatności ubezpieczenia i czynności serwisowych takich jak np. wymiana oleju. Na podstawie tych wszystkich wpisów program generuje raport o czynnościach do wykonania na najbliższe dni i czynnościach które są już przeterminowane, umożliwia także podgląd już wykonanych czynności.

Opcjonalnie (po wykupieniu licencji programu) może być także automatycznie uruchamiany w chwili nadejścia terminu zaplanowanej czynności.

Uwaga!

Wersja bezpłatna posiada ograniczenie do 2 pojazdów i nie ma ograniczeń czasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.06.2017 12:58

a bardzo przydatny! nie powiem, że nie. Ogólnie w programie księgowym mam możliwośc zapisywania takich podstawowych terminów, jak przegląd techniczny, badań i ubezpieczeń, ale to tylko takie podstawy - http://www.systim.pl aleeee w programie powyzej dodatkowo wprowadzam sobie jeszcze wiecej przydatnych terminow. To niczym przypominajacy notatnik, bardzo fajnie! dzieki

darek719   41 #1 05.11.2015 20:30

dobry program, umożliwia gromadzenie wszelkich informacji o pojazdach.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.