AutoMapa AutoMapa

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

AutoMapa to nawigacja samochodowa, która oferuje nie tylko możliwość wyznaczenia trasy do wybranego celu, ale też spory zestaw informacji przydatnych w podróży.

Zaletą programu jest możliwość pobrania map i zapisania ich w pamięci urządzenia, co sprawi, że w trakcie podróży nie będzie konieczne stałe połączenie z internetem. Dostęp do sieci jest zaś konieczny, aby skorzystać ze stale aktualizowanych informacji o korkach, wypadkach, objazdach i innych ważnych wydarzeniach, które mogą wpłynąć na trasę podróży i czas jej trwania.

Program bazuje z map HERE, co sprawia, że oferuje dokładne dane z 44 państw Europy. W aplikacji dostępny jest też Asystent Pasa Ruchu oraz obszerny katalog informacji o ważnych punktach na trasie podróży, m.in. stacjach benzynowych, toaletach, restauracjach itp.

Program jest dostępny za darmo przez 7 dni po zainstalowaniu. Chcąc zachować dostęp do wszystkich jego możliwości, po upływie tego czasu należy opłacić abonament, bo do dyspozycji użytkownika pozostanie tylko możliwość przeglądania map oraz ważnych punktów drogowych. Cennik AutoMapy dla Polski to 2,49 dolarów za 7 dni, 9,49 dolarów za 90 dni oraz 22,99 dolarów za rok. Z kolei za dostęp do usługi AutoMapa Europe (zawierającej również mapę Polski) zapłacimy odpowiednio: 4,25 dolarów za 7 dni, 14,99 dolarów za 90 dni oraz 37,99 dolarów za rok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!