r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoMapa

Strona główna Windows Phone Akcesoria

AutoMapa to nawigacja samochodowa, która oferuje nie tylko możliwość wyznaczenia trasy do wybranego celu, ale też spory zestaw informacji przydatnych w podróży.

Zaletą programu jest możliwość pobrania map i zapisania ich w pamięci urządzenia, co sprawi, że w trakcie podróży nie będzie konieczne stałe połączenie z internetem. Dostęp do sieci jest zaś konieczny, aby skorzystać ze stale aktualizowanych informacji o korkach, wypadkach, objazdach i innych ważnych wydarzeniach, które mogą wpłynąć na trasę podróży i czas jej trwania.

Program bazuje z map HERE, co sprawia, że oferuje dokładne dane z 44 państw Europy. W aplikacji dostępny jest też Asystent Pasa Ruchu oraz obszerny katalog informacji o ważnych punktach na trasie podróży, m.in. stacjach benzynowych, toaletach, restauracjach itp.

Program jest dostępny za darmo przez 7 dni po zainstalowaniu. Chcąc zachować dostęp do wszystkich jego możliwości, po upływie tego czasu należy opłacić abonament, bo do dyspozycji użytkownika pozostanie tylko możliwość przeglądania map oraz ważnych punktów drogowych. Cennik AutoMapy dla Polski to 2,49 dolarów za 7 dni, 9,49 dolarów za 90 dni oraz 22,99 dolarów za rok. Z kolei za dostęp do usługi AutoMapa Europe (zawierającej również mapę Polski) zapłacimy odpowiednio: 4,25 dolarów za 7 dni, 14,99 dolarów za 90 dni oraz 37,99 dolarów za rok.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach

25
30.10.2017  •  Oskar Ziomek

Dzień Wszystkich Świętych i najczęściej powiązany z nim dłuższy weekend są nierozerwalnie połączone ze wzmożonym odwiedzaniem cmentarzy i grobów najbliższych. Nierzadko na tyle oddalonych od domów, że konieczny jest dojazd samochodem, a później zaparkowanie w zatłoczonej okolicy miejsca docelowego. Do tego dochodzi jednak kolejne utrudnienie – czasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach i właśnie na tę okoliczność AutoMapa przygotowała aktualizację. Zadbano w niej o informowanie kierowców o organizacji ruchu przy cmentarzach w pierwszych dniach listopada, a w szczególności o zmianach…

Nawigacja na wakacje? AutoMapa trafia na urządzenia z mobilnym Windowsem

58
08.06.2016  •  Maciej Olanicki

Możemy sobie do woli wieścić śmierć mobilnego Windowsa, który jednak uparcie utrzymuje swój minimalny udział w rynku. O ile sprzedaż nowych urządzeń maleje, tak wciąż wielu użytkowników, także (czy raczej szczególnie) w Polsce, jest całkiem zadowolona ze swoich urządzeń z mobilnymi okienkami. Dla nich mamy dobrą wiadomość: na mobilnego Windowsa 8.1 i Windowsa 10 trafiła właśnie AutoMapa. Aplikacja AutoMapy nie różni się zasadniczo od tego, co możemy zobaczyć na Androidzie i iOS-ie. Mowa przecież o oprogramowaniu, którego główny widok służy nawigowaniu, nie mają tutaj zatem większego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.