AutoMapa 2.0 dla iOS z pełną obsługą LiveDrive!

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się aktualizacja AutoMapy do wersji 2.0 dla urządzeń mobilnych z systemem iOS. Wśród nowości wprowadzono obsługę technologii LiveDrive!

LiveDrive! to rozwiązanie umożliwiające otrzymywanie i wysyłanie bieżących informacji o korkach i utrudnieniach drogowych. Gdy AutoMapa zorientuje się, że na trasie przejazdu tworzy się korek, LiveDrive! przeanalizuje sytuację i przeliczy, czy korzystniejsze będzie wyznaczenie tras alternatywnych, czy też zator powinien za chwilę zniknąć i warto nie zmieniać pierwotnej trasy. Kolejne nowości jakie pojawiły się w aktualizacji programu dla iOS to między innymi dopasowanie obrazu do wyświetlaczy Retina obecnych w telefonach iPhone 4, Asystent Pasa Ruchu, oraz nowe mapy.

Wraz z wersją 2.0 aplikacji zmieniła się forma subskrypcji. Obecnie po zakupieniu startera w cenie 4,99 euro, klient otrzymuje możliwość korzystania przez 7 dni ze wszystkich funkcji programu, w tym technologii LiveDrive! Po tym okresie możemy wykupić nową subskrypcję: 7-dniową (4,99 euro), 90-dniową (14,99) i roczną (29,99 euro). Poza subskrypcją można za darmo korzystać z przeglądarki mapy i bazy 600 tysięcy Użytecznych Punktów (POI). Wersja dla urządzeń iPhone i iPad korzysta z tych samych, najaktualniejszych map Polski wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków i punktowymi adresami. Przypomnijmy, że aplikacja AutoMapa obecna jest w App Store od marca tego roku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych