r   e   k   l   a   m   a
reklama

AutoMapa 4 trafiła na sklepowe półki

Strona główna Aktualności

O autorze

AutoMapa 4 już jest dostępna. To jedna z najbardziej wyczekiwanych przez użytkowników palmtopów premier w tym roku. AutoMapa mimo rosnących w siłę konkurentów na polskim rynku nadal jest niezaprzeczalnym liderem wśród systemów nawigacji satelitarnej na PDA.

AutoMapa 4 zawiera 102 tys. miejscowości, 140 tys POI (Punktów Użyteczności Publicznej), 1.7 mln kształtów pojedynczych budynków, 52 tys. jezior, 158 tys obszarów leśnych, 628 tys km dróg i aż 1.6 mln dokładnych punktowych adresów.

Najbardziej chyba oczekiwaną nowością, która pojawiła się w nowej wersji jest widok 3d, znany z programów TomTom oraz Destinator, który ułatwia śledzenie trasy naśladując naturalną perspektywę.

Wraz z czwartą odsłoną producent wprowadził również wersję AutoMapa Europe, wyposażoną dodatkowo w dane nawigacyjne krajów Europy dostarczane przez firmę Teleatlas.

AutoMapa przeznaczona jest dla urządzeń przenośnych pracujących pod kontrolą systemów PocketPC 2003 i Windows Mobile 2005, a także dla komputerów PC i Tablet PC pracujących pod kontrolą Windows 2000, XP i Vista.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic