r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoMapa 4.5 z budynkami 3D

Strona główna Aktualności

Rywalizacja na polskim rynku oprogramowania do nawigacji satelitarnej zaostrza się. W październiku pisaliśmy o przygotowywanej wersji 5.0 programu MapaMap (już jest dostępna), w której wprowadzono trójwymiarowe wizualizacje budynków na terenie 3 miast (Warszawa - Śródmieście, Poznań i Łódź). AutoMapa przygotowała odpowiedź, która zapowiada się również bardzo ciekawie.

Wersja 4.5 wyposażona ma być w wizualizacje 3D budynków w aż 34 miastach. Niewątpliwie tego rodzaju wizualizacje są nie tylko niezwykle efektowne ale pomagają również na szybką orientację w terenie.

Większa dokładność i trójwymiarowe odwzorowanie zabudowy nie oznacza, jak zaręcza producent, konieczności wymiany posiadanych urządzeń do nawigacji. Jak informuje producent dzięki usprawnieniom sposobu wizualizacji map, oraz automatycznemu dostosowywaniu ilości przekazywanych kierowcy komunikatów do prędkości jazdy nawigacja jest płynna, grafiki szybko odświeżane, a AutoMapa 4.5 działa jeszcze szybciej niż poprzednie jej wersje. Jak będzie w rzeczywistości czas pokaże.

Wersja 4.5 zawiera również inne usprawnienia. Dzięki funkcjom chwilowego blokowania i odblokowywania poszczególnych fragmentów trasy możliwe jest automatyczne wytyczenia objazdów korków lub remontów, wprowadzono również usprawnienie pod kątem urządzeń mobilnych wyposażonych w niewielkie wyświetlacze - nową "telefoniczną" klawiaturę, dzięki której wprowadzanie danych do urządzenia przypomina pisanie wiadomości SMS. Dodatkowo wersja 4.5 zawiera bogatszy zestaw informacji turystycznych oraz liczne nowe funkcje i pomniejsze udoskonalenia. Również, jak informuje producent, dwukrotnie szybsze wyznaczanie najdłuższych tras międzynarodowych.

Dla użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję, nowa wersja dostępna jest bezpłatnie - aktualizację pobrać będzie można już jutro. W sklepach wersja 4.5 powinna pojawić się w najbliższych dniach, prawdopodobnie pojawią się również świąteczne promocje :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.