AutoMapa od dzisiaj taniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dzisiaj, 16 listopada, obowiązują nowe, niższe ceny na zakup AutoMapy - tworzonego przez polskiego producenta najpopularniejszego w naszym kraju oprogramowania do nawigacji.

Sugerowana przez producenta cena AutoMapy Polska XL, najczęściej kupowanej edycji programu z mapą naszego kraju wynosi teraz 229 złotych, czyli o blisko 1/4 mniej, niż do tej pory. AutoMapa Europe, edycja dodatkowo poszerzona o mapy pozostałych krajów europejskich kosztuje 429 złotych - jest to obniżka o ponad 1/4. Warto dodać, że w cenie licencji ujęte są cztery "duże" aktualizacje mapy w roku i wszelkie wydane w tym czasie aktualizacje programu.

Zmniejszeniu uległy także ceny na uaktualnienie z wersji XL do Europe (jest to 200 złotych czyli o prawie 30% mniej niż dotąd) oraz same subskrypcje map - o 11% dla mapy Polski (nowa cena to 79 złotych za rok), o 17% dla mapy Europy (149 złotych).

Jak informuje producent, niższe ceny będą obowiązywać także wtedy, gdy do sprzedaży wejdzie nowa AutoMapa 6. Ma to nastąpić jeszcze przed Świętami.

© dobreprogramy

Komentarze