reklama

AutoMapa również dla iPhona

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Posiadacze urządzeń iPhone i iPad już wkrótce będą mogli cieszyć się AutoMapą przygotowaną specjalnie dla mobilnych urządzeń firmy Apple.

Użytkownicy AutoMapy na iOS będą mieli dostęp do tych samych precyzyjnych map Polski i Europy oraz bazy punktów użyteczności publicznej, które znamy z innych platform. Dostępny jest również trójwymiarowy widok mapy z modelami budynków oraz wszystkie algorytmy wyznaczania trasy pieszej, terenowej bądź samochodowej. Interfejs programu został zaprojektowany zgodnie z logiką i metodami obsługi urządzeń mobilnych Apple. Zaprezentowana dziś wersja programu jest przygotowana do pracy z wydaną wczoraj wersją iOS 4.2.

AutoMapa dla systemu iOS została zgłoszona do AppStore i po zatwierdzeniu programu przez Apple będzie można ją tam kupić. Użytkowników AutoMapy, podczas podróży po Polsce i Europie poprowadzi oczywiście Krzysztof Hołowczyc.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić