reklama

AutoMapa w App Store od 22 marca

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

AutoMapa pomyślnie przeszła proces certyfikacji i została dopuszczona do sprzedaży w App Store. Oznacza to, że użytkownicy iPhone'ów i iPadów mogą cieszyć się przygotowaną specjalnie dla iOS wersją oprogramowania, znaną również jako iAM.

Pierwszym produktem sprzedawanym w App Store będzie AutoMapa Polska XL. Wersja dla iPhone i iPad korzysta z tych samych, najaktualniejszych map Polski wraz z trójwymiarową wizualizacją budynków, punktowymi adresami i ponad 600-tysięczną bazą Użytecznych Punktów (POI), co wersje znane z innych platform. W czasie ważności licencji użytkownicy iAM będą mieli dostęp do wszystkich aktualizacji map, które pojawią się w App Store, i wszystkich funkcji udostępnianych w kolejnych wersjach AutoMapy.

Roczny koszt licencji na program AutoMapa Polska XL dla platformy iOS będzie wynosić 34,99 euro. Program pojawi się w App Store 22 marca 2011 roku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało