r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoOff 4.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoOff to niewielkie i dostępne za darmo narzędzie przeznaczone do lepszego zarządzania energią i czasem komputera - stworzony on został do zamykania systemu operacyjnego po ustalonym czasie, ale to nie jedyna jego funkcja.

Galeria programu

Program potrafi nie tylko przesłać do systemu żądanie zamknięcia (łącznie z opcją zapisu wszystkich niezapisanych dokumentów), ale również umożliwia zrestartowanie maszyny, przejście w stan hibernacji, wyłączenie monitora, uruchomienie wygaszacza ekranu, zablokowanie systemu Windows oraz uruchomienie konkretnej aplikacji i wyświetlenie wiadomości na ekranie. Jak widać, ilość opcji jest całkiem spora i pozwala na dostosowanie do potrzeb oraz sytuacji.

Bez względu na wybraną opcję, następnym krokiem jest wybór czasu. Możemy ustawić wykonanie akcji albo na określoną godzinę albo po upływie określonego czasu. Program pozwala również na stworzenie całego planu zadań, które można następnie powtarzać albo modyfikować. Aplikacja uruchamiana może być wraz ze startem systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.