r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk AliasStudio 13 Personal Learning Edition

Strona główna Aktualności

Dzisiejszego dnia firma Autodesk opublikowała AliasStudio 13 w wersji przeznaczonej do nauki i zastosowań wyłącznie niekomercyjnych. AliasStudio to wiodąca aplikacja znana powszechnie projektantom branży przemysłowej z całego świata. Udostępnienie wersji Personal Learning Edition ma za zadanie bezproblemowo wprowadzić w arkana projektowania przemysłowego za sprawą udostępnienia większości zaawansowanych funkcji pełnej komercyjnej wersji.

Prócz tego w pakiecie znajdują się również odświeżone lekcje wybitnego specjalisty Gray'a Holland'a, w których pokazuje metody jak najlepszej pracy z projektami, mianowicie tutoriale dotyczą podstaw w korzystaniu ze środowiska modelarskiego 3D, poprawnego oświetlania obiektów i ich renderowania. Dodatkowo znajdziemy również filmy w których pokazuje przebieg prowadzenia typowego projektu, zaczynając od projektu 2D, przenosząc go w 3D i tam dokonując ostatnich poprawek. Załączona w wersji edukacyjnej konfiguracja interfejsu wg. Gray'a Holland'a pozwoli poznać możliwości interfejsu i dostrzec jego funkcjonalność.

Autodesk AliasStudio 13 Personal Learning Edition dostępna jest bezpośrednio ze strony Autodesk.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.