r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk ForceEffect 2.7.14

Strona główna iOS Grafika i fotografia CAD

Force Effect to aplikacja pozwalająca inżynierom szybko sprawdzić wytrzymałość konstrukcji przez symulację sił działających różne jej punkty.

Galeria programu

Aplikacja pozwala błyskawicznie przygotować szkic konstrukcji lub przerysować ją na podstawie zdjęcia. Na rysunku można podać momenty i siły działające pod odpowiednimi kątami, oznaczyć punkty podparcia, łączniki i podać masę każdego z elementów. Rysowanie jest bardzo intuicyjne, ale na wszelki wypadek na wstępie aplikacja wyświetli samouczek.

Na podstawie rysunku ForceEffect wykona wszystkie niezbędne obliczenia, a ich wyniki poda w postaci raportu z wykresami. Na tej podstawie można wstępnie ocenić jakość projektu i w warunkach polowych zdecydować, czy warto pomysł rozwijać dalej.

Raport można przesłać dalej lub zapisać. Raport można wyeksportować w formacie DXF i włączyć do procesu projektowania. W aplikacji można też otwierać pliki w formacie DXF z dysku Autodesk 360.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.