r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Homestyler - zaprojektuj swój dom

Strona główna Aktualności

Autodesk udostępnił wersję beta bezpłatnej, webowej aplikacji Homestyler przeznaczonej do projektowania wnętrz i ogrodów.

Program pozwala w łatwy sposób zaprojektować i urządzić dom oraz jego najbliższą okolicę. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi opartemu o mechanizm "przeciągnij i upuść" rysowanie ścian, dodawanie krzewów w ogródku bądź krzeseł w jadalni nie stanowi żadnego problemu. Za sprawą bogatej galerii gotowych obiektów mamy wiele możliwości aranżacji wnętrza domu i ogrodu - możemy także dobudować do naszej posiadłości np. garaż. W czasie pracy z programem Homestyler możemy skorzystać z dwóch trybów podglądu - rzutu z góry oraz wizualizacji 3D. Co ważne, możliwość edycji mamy w obu trybach pracy.

Homestyler jest w pełni darmowy i nie wymaga pobierania jakichkolwiek plików. Jako aplikacja Flash działa w oknie przeglądarki, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Aplikacja umożliwia nam także utworzenie konta, w którym możemy przechowywać stworzone projekty. Do logowania możemy także wykorzystać nasze istniejące konto założone w serwisie Google, Facebook, Windows Live lub Yahoo!.

r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Homestyler jest rozwinięciem projektu Dragonfly, który działał na podobnej zasadzie, jednak ograniczał się wyłącznie do projektowania wnętrza.

Zwolennikom tradycyjnych aplikacji instalowanych na komputerze, a nie uruchamianych online, polecamy bogaty zbiór podobnych programów, który udostępniamy w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.