r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Pixlr 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika

Dzięki aplikacji Autodesk Pixlr otrzymujemy spory zestaw narzędzi do edycji naszych zdjęć i grafik. Za program odpowiada zespół Autodesk, udostępnia nam całość za darmo, bez dodatkowych mikropłatności.

Galeria programu

Okno startowe programu pozwala nam na wybór materiału do edycji. W przeciwieństwie do wersji z systemu Android nie mamy możliwości uruchomienia aparatu, aplikacja pozwala jedynie na edycję grafik zapisanych w pamięci urządzenia. Z tego miejsca mamy również dostęp do opcji programu. Nie ma ich zbyt wiele.

Największą zaletą Autodesk Pixlr jest spora ilość dobrze przemyślanych i zaprojektowanych narzędzi. Standardowo dzielą się na cztery kategorie główne, natomiast każda z nich zawiera od kilku do kilkunastu elementów. Znajdziemy tu filtry, ramy, warstwy itp. Większość z narzędzi nie jest dostępna od razu, wymaga wcześniejszego pobrania do pamięci urządzenia.

Mocną stroną programu jest jego przejrzysty i czytelny interfejs. Konstrukcja menu oraz samych narzędzi sprawia, że pomimo ich ilości łatwo znaleźć te, których szukamy. Nasze materiały możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić. Autodesk Pixlr to jedna z lepszych aplikacji do edycji grafiki na urządzenia z systemem Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.