Autodesk Pixlr Autodesk Pixlr 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Autodesk Pixlr otrzymujemy spory zestaw narzędzi do edycji naszych zdjęć i grafik. Za program odpowiada zespół Autodesk, udostępnia nam całość za darmo, bez dodatkowych mikropłatności.

Okno startowe programu pozwala nam na wybór materiału do edycji. W przeciwieństwie do wersji z systemu Android nie mamy możliwości uruchomienia aparatu, aplikacja pozwala jedynie na edycję grafik zapisanych w pamięci urządzenia. Z tego miejsca mamy również dostęp do opcji programu. Nie ma ich zbyt wiele.

Największą zaletą Autodesk Pixlr jest spora ilość dobrze przemyślanych i zaprojektowanych narzędzi. Standardowo dzielą się na cztery kategorie główne, natomiast każda z nich zawiera od kilku do kilkunastu elementów. Znajdziemy tu filtry, ramy, warstwy itp. Większość z narzędzi nie jest dostępna od razu, wymaga wcześniejszego pobrania do pamięci urządzenia.

Mocną stroną programu jest jego przejrzysty i czytelny interfejs. Konstrukcja menu oraz samych narzędzi sprawia, że pomimo ich ilości łatwo znaleźć te, których szukamy. Nasze materiały możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić. Autodesk Pixlr to jedna z lepszych aplikacji do edycji grafiki na urządzenia z systemem Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!