Autodesk Pixlr Autodesk Pixlr version 3.4.20

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Autodesk Pixlr to rozbudowane narzędzie do edycji zdjęć od zespołu Autodesk. Jego zaletą jest spora ilość narzędzie, dzięki którym możemy zmienić, poprawić i edytować nasze grafiki. A to wszystko dostępne za darmo.

Okno startowe programu pozwala nam na wybór materiału do edycji. Możemy uruchomić aparat i wykonać zdjęcie, przejrzeć kolekcje w celu wskazania odpowiedniej grafiki, stworzyć kolaż, bądź też otworzyć ostatnie materiał z galerii. Z tego miejsca mamy również dostęp do opcji programu. Nie ma ich zbyt wiele.

Największą zaletą Pixlr Express - photo editing jest spora ilość dobrze przemyślanych i zaprojektowanych narzędzi. Standardowo dzielą się na 6 kategorii głównych, natomiast każda z nich zawiera od kilku do kilkunastu elementów. Znajdziemy tu filtry, ramy, nalepki, możliwość dodania tekstu, warstw itp. Większość z narzędzi nie jest dostępna od razu, wymaga wcześniejszego pobrania do pamięci urządzenia.

Mocną stroną programu jest jego przejrzysty i czytelny interfejs. Konstrukcja menu oraz samych narzędzi sprawia, że pomimo ich ilości łatwo znaleźć te, których szukamy. Nasze materiały możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić. Pixlr Express - photo editing to jedna z lepszych aplikacji do edycji grafiki na urządzenia mobilne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!