r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Automapa dla Androida już stabilna

Strona główna Aktualności

Betatesty AutoMapy dla Androida zostały już zakończone, a w sklepie Play znalazło się stabilne wydanie najpopularniejszego i najbardziej oczekiwanego przez użytkowników polskiego oprogramowania do nawigacji.

AutoMapa to pierwszy polski system nawigacji satelitarnej z trójwymiarowymi wizualizacjami budynków, bogatą bazą POI (Points of Interests) i możliwością wyznaczenia trasy. Jeśli urządzenie ma dostęp do Internetu, wytyczanie może odbywać się z uwzględnieniem natężenia ruchu, tymczasowych blokad ulic czy zmian kierunku ruchu na podstawie aktualizowanych na bieżąco danych LiveDrive. Mapy, dostarczane przez NAVTEQ, są uznawane za jedne z najlepszych dostępnych na rynku i możemy z nich korzystać także bez połączenia z siecią.

Od udostępnienia w Google Play wersji RC oprogramowanie otwiera listę najbardziej dochodowych i zajmuje pierwszą pozycję wśród popularnych płatnych aplikacji. AutoMapa dostępna jest również na urządzenia z systemem iOS, gdzie także radzi sobie bardzo dobrze.

r   e   k   l   a   m   a

AutoMapa dostępna jest na zasadzie subskrypcji. Starter AutoMapy Android Polska kosztuje 4,99 zł i pozwala na korzystanie ze wszystkich możliwości oprogramowania przez 7 dni. Po upłynięciu tego czasu ceny subskrypcji są identyczne, jak dla iOS — 7-dniowa w cenie 19,99 zł, 90-dniowa w cenie 59,99 zł i roczna w cenie 119,99 zł.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.