r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autor Blatera posiedzi... w domu

Strona główna Aktualności

O autorze

Niejaki Jeffrey Lee Parson, który został oskarżony o stworzenie internetowego robaka W32.Blaster-B, został zwolniony za kaucją po przesłuchaniu w sądzie federalnym w St. Paul. Nastolatek z Minnesoty ma jednak zakaz zbliżania się do komputera. 18-letni Parson został aresztowany w piątek rano pod zarzutem rozprzestrzenienia robaka-Blatera. Zatrzymanie zostało poprzedzone śledztwem przez FBI oraz amerykańskie Secret Service. Warto dodać, iż, jak podaje serwis x86.pl, Blaster-B miał za zadanie załatać dziurę, wykorzystywaną do infekcji przez Blastera.

Po przesłuchaniu młodocianego "przestępcy" sąd ustalił poręczenie w wyskości 25 tysięcy dolarów oraz areszt domowy. Chłopak może uczęszczać do szkoły, lekarza i sądu. Nie może natomiast jednak korzystać z komputerów ani żadnych urządzeń z dostępem do Internetu. A co najciekawsze, jego miejsce pobytu będzie monitorować specjalne urządzenie elektroniczne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.