r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autorun Angel 1.0.49

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autorun Angel to narzędzie do zarządzania aplikacjami i procesami uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego Windows.

Po uruchomieniu Autorun Angel należy liczyć się z faktem, że pierwsze skanowanie zajmie co najmniej kilkanaście minut. W tym czasie system dogłębnie przeanalizuje wszystkie niezbędne dane, wyświetlając informacje o nazwie, źródle, statusie i miejscu docelowym wpisu, a także zalecając weryfikację nieznanych plików, które mogą okazać się wirusami. Chcąc wykonać taką czynność, należy jedynie wcisnąć przycisk "send unknown for analysis".

r   e   k   l   a   m   a

Dzięki opisywanemu programowi nie tylko przyśpieszymy start popularnych "okienek", ale także sprawdzimy, czy w trakcie uruchamiania systemu nie aktywujemy wirusów czy też spyware. Autorun Angel korzysta z nowoczesnego silnika NictaTech Anti-Virus Cloud Engine, który chroni dysk twardy naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym i innymi złośliwymi aplikacjami.

Autorun Angel pozwala na łatwe i szybkie kontrolowanie posiadanych narzędzi, sterowników czy też innych elementów uruchamianych automatycznie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa po stronie użytkownika. To narzędzie wykorzystuje technologię skanowania plików "w chmurze", co sprawia, że proces ten odbywa się bardzo szybko, a baza danych jest zawsze aktualna, gdyż znajduje się na serwerze producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.