r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autostrady Polska 1.1.4

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja Autostrady Polska na smartfony z Androidem bogaty w informacje niezbędnik dla kierowców, którzy podróżują po autostradach, drogach ekspresowych oraz najważniejszych drogach krajowych w Polsce.

Mechanizm działania programu Autostrady Polska jest prosty. Po uruchomieniu, wybieramy interesujące nas kategorie powiadomień o miejscach przy trasie, którą planujemy podróżować. Ich lista jest długa, a do wyboru mamy m.in. parkingi, toalety, sklepy, place zabaw, hotele i motele, restauracje, prysznice lub toalety. Później należy zezwolić aplikacji na pracę w tle i wysyłanie powiadomień. Warto też włączyć nadajnik GPS, aby dane o lokalizacji przesyłane do programu były maksymalnie dokładne. Gdy już będziemy w trasie, aplikacja powiadomi nas o wybranych przez nas miejscach, a informację wyśle z odpowiednim przypomnieniem, np. kwadrans przed szacowanym czasem dojazdu do danego punktu. To sprawia, że program Autostrady Polska może stać się bardzo przydatnym asystentem każdego kierowcy.

Warto pamiętać, że po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja przez cały czas pracuje w tle. Dlatego jeśli planujemy korzystać z niej w podróży (zwłaszcza tej dłuższej), warto zaopatrzyć się w źródło zasilania smartfonu, np. w powerbank. Telefon może bowiem szybko się rozładować, gdy aplikacja Autostrady Polska będzie aktywna przez cały czas trwania jazdy samochodem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
26.01.2016  •  Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.