r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autostrady Polska 1.1.4

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja Autostrady Polska na urządzenia z systemem operacyjnym iOS to niezbędnik dla kierowców, którzy podróżują po autostradach, drogach ekspresowych oraz najważniejszych drogach krajowych w Polsce.

Galeria programu

Program działa w oparciu o prosty mechanizm. Po uruchomieniu, wybieramy przydatne dla nas kategorie powiadomień o miejscach przy trasie, którą będziemy jechać. Lista dostępnych powiadomień jest długa, do wyboru mamy między innymi parkingi, toalety, sklepy, place zabaw, hotele i motele, restauracje, prysznice lub toalety. Następnie trzeba zezwolić aplikacji na to, by mogła pracować pracę i wysyłać powiadomienia. Warto też włączyć nadajnik GPS, aby dane o lokalizacji przesyłane do programu były maksymalnie dokładne.

Gdy już będziemy w podróży, aplikacja powiadomi nas o wybranych przez nas miejscach z odpowiednim przypomnieniem, np. kwadrans przed szacowanym czasem dojazdu do danego punktu. Tak, aby nie przegapić np. zjazdu na trasie. To sprawia, że program Autostrady Polska może stać się bardzo przydatnym asystentem każdego kierowcy.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu, aplikacja przez cały czas pracuje w tle i może szybko rozładować akumulator w smartfonie. Dlatego jeśli planujemy korzystać z niej w podróży (zwłaszcza tej dłuższej), warto zaopatrzyć się w źródło zasilania smartfonu, np. w powerbank.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
OPROGRAMOWANIE 26.01.2016 | Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.