Autostrady Polska Autostrady Polska 1.1.4

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Autostrady Polska na urządzenia z systemem operacyjnym iOS to niezbędnik dla kierowców, którzy podróżują po autostradach, drogach ekspresowych oraz najważniejszych drogach krajowych w Polsce.

Program działa w oparciu o prosty mechanizm. Po uruchomieniu, wybieramy przydatne dla nas kategorie powiadomień o miejscach przy trasie, którą będziemy jechać. Lista dostępnych powiadomień jest długa, do wyboru mamy między innymi parkingi, toalety, sklepy, place zabaw, hotele i motele, restauracje, prysznice lub toalety. Następnie trzeba zezwolić aplikacji na to, by mogła pracować pracę i wysyłać powiadomienia. Warto też włączyć nadajnik GPS, aby dane o lokalizacji przesyłane do programu były maksymalnie dokładne.

Gdy już będziemy w podróży, aplikacja powiadomi nas o wybranych przez nas miejscach z odpowiednim przypomnieniem, np. kwadrans przed szacowanym czasem dojazdu do danego punktu. Tak, aby nie przegapić np. zjazdu na trasie. To sprawia, że program Autostrady Polska może stać się bardzo przydatnym asystentem każdego kierowcy.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu, aplikacja przez cały czas pracuje w tle i może szybko rozładować akumulator w smartfonie. Dlatego jeśli planujemy korzystać z niej w podróży (zwłaszcza tej dłuższej), warto zaopatrzyć się w źródło zasilania smartfonu, np. w powerbank.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!