Autouzupełnianie i podpowiedzi w mobilnych wersjach Opery

Strona główna Aktualności

O autorze

Automatyczne uzupełnianie i podpowiedzi - oto najnowsze funkcje wprowadzone w Operze Mini 6.1 i Operze Mobile 11.1.

Opera wydała najnowsze wersje swoich przeglądarek internetowych przeznaczonych dla urządzeń mobilnych. Przede wszystkim wprowadzono automatyczne uzupełnianie, które przyda się w trakcie korzystania z wyszukiwarki. Wśród nowości pojawiły się również podpowiedzi zapytań, z których możemy skorzystać w takich wyszukiwarkach jak Google czy Yandex, a także podczas wpisywania adresów internetowych. Przeglądarka ponadto uczy się nawyków użytkownika podpowiadając najczęściej używane adresy witryn. Dzięki takim rozwiązaniom internauta może szybciej uzyskać odpowiedzi, jak również błyskawicznie wpisywać adresy ulubionych stron internetowych.

Opera Mini i Opera Mobile są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych przeglądarek internetowych dla urządzeń mobilnych. Wczoraj informowaliśmy, że z Opery Mini korzysta już 113 mln osób na całym świecie. Przeglądarki dostępne są zarówno dla smartfonów (Android, iPhone), zwykłych telefonów, jak i tabletów (iPad). Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Opery w wersji mobilnej jest funkcja umożliwiająca nawet 90% kompresję danych.

Aby zainstalować Operę Mini 6.1 wystarczy odwiedzić z poziomu telefonu komórkowego stronę internetową m.opera.com.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza