reklama

Avalanche Studios chwali się wycieczką na Kostarykę, czas na zapowiedź Just Cause 3?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Gracze gdy mówią Avalanche Studios, myślą o Just Cause, trudno więc nie doszukiwać się nawiązań do nieuchronnie zbliżającej się trzeciej odsłony serii, kiedy twórcy w nowym filmiku dla swoich fanów co chwila odwołują się do swej popularnej marki. Konkretnego ogłoszenia należy się chyba spodziewać na dniach także z tego względu, że zapis podsumowujący wycieczkę studia na Kostarykę, który upubliczniono teraz, zarejestrowano wiosną. Takich fajnych materiałów bez celu się nie przetrzymuje...

Co prawda zespół enigmatycznie wspomina o gromadzeniu materiałów do różnych powstających projektów, w tym obrazów nieba dla Mad Maksa, nie trzeba być jednak geniuszem, żeby domyślać się, po co im zdjęcia i filmy przedstawiające dżunglę oraz jej mieszkańców, badanie oświetlenia lokacji oraz nagrywanie dźwięków otoczenia. Sądząc po materiale wideo, możemy też nastawiać się na m.in. realistycznie zrobioną wodę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama