Avant Browser Ultimate Avant Browser Ultimate 2019 Build 2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Avant Browser Ultimate to niesamowicie szybka przeglądarka stron internetowych. W opisywanej edycji Ultimate zawiera dodatkowo silniki renderowania Internet Explorer, Chrome oraz Firefox między którymi możemy przełączać się w dowolnym momencie.

Narzędzie jest dostępne całkowicie za darmo i zostało pobawione jakichkolwiek reklam (nie licząc oczywiście tych, które pojawią się na odwiedzanych przez użytkownika witrynach sieciowych, ale możemy je zablokować przy użyciu wbudowanego adblocka), nie wspominając już o wirusach przy programach szpiegujących. Avant Browser Ultimate w znikomym stopniu obciąża zasoby naszego komputera, w tym przede wszystkim procesor oraz RAM (inne przeglądarki potrzebują znacznie więcej pamięci niż Avant Browser Ultimate).

Avant Browser Ultimate oddaje do dyspozycji wszystkie funkcje charakterystyczne dla przeglądarek internetowych, a poza tym oferuje także inne, dodatkowe opcje. Narzędzie korzysta przede wszystkim z nowoczesnych technologii (Multi-Processing/Anti-Freezing), które sprawiają, że szansa na „zawieszenie się” strony jest praktycznie zerowa. Nawet jeśli do tego dojdzie, to zablokowana zostanie jedna witryna sieciowa, a użytkownik będzie miał dostęp do pozostałych otwartych kart.

Oprócz tego znajdziemy tutaj szereg innych, przydatnych rozwiązań, takich jak np. akcelerator pobierania plików czy możliwość wykrywania materiałów wideo prezentowanych na stronie i pobierania ich za pomocą jednego kliknięcia myszą. Skoro o gryzoniach mowa, to mogą one również posłużyć do wykonywania gestów, dzięki którym będziemy sterować przeglądarką „rysując” polecenia na ekranie.

Warto również wspomnieć o trybie pełnoekranowym w Avant Browser Ultimate. Po wybraniu tej opcji wszystkie elementy interfejsu są automatycznie ukrywane, a chcąc zyskać do nich szybki dostęp wystarczy przesunąć kursor myszy w odpowiednim kierunku. Możemy również zrobić użytek z trybu „pełnego okna”, które działa na tej samej zasadzie, co tryb pełnoekranowy, z tą różnicą, że tutaj pasek narzędzi pozostaje widoczny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!