r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast! 4.8 udostępniony

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa wersja programu antywirusowego firmy ALWIL Software - Avast! - oznaczona symbolem 4.8.

W najnowszej wersji Avasta! 4.8 zniwelowano lukę w zabezpieczeniach, która występowała w poprzedniej edycji tego oprogramowania oznaczonej jako 4.7. Wspomniana usterka pozwalała lokalnym użytkownikom na rozszerzenie swoich uprawnień, a to za sprawą błędu w sterowniku aavmker4.sys. W efekcie można było przejąć kontrolę nad systemem operacyjnym.

Błędy wykryte w sterowniku aavmker4.sys dotyczą jego wersji 4.7.1098.0, ale jak podaje Tobias Klein dotyczyć mogą one również starszych wersji tego oprogramowania. Użytkownikom, którzy korzystają z tej aplikacji w "dziurawej" wersji zaleca się pobranie za pośrednictwem automatycznych aktualizacji łaty, która podobnie jak instalacja nowej wersji Avasta! zniweluje zaistniały problem. Warto wspomnieć, że Avast! 4.8 oprócz zaktualizowanego sterownika aavmker4.sys daje użytkownikowi nowe funkcje, tj. komponenty służące do ochrony komputera przed rootkitami i spyware.

Najnowszą wersję aplikacji Avast! pobrać można z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.