Avast Cleanup Avast Cleanup

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Avast Cleanup to darmowe i skuteczne narzędzie przeznaczone do optymalizacji urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą Androida.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, oferuje przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny, a także dysponuje zestawem modułów do kompleksowego odzyskiwania wolnej przestrzeni w pamięci oraz przyspieszania smartfonów i tabletów z Androidem. Po jej uruchomieniu przeprowadzana jest szczegółowa analiza zawartości urządzenia, której wynikiem jest raport z wskazówkami i odniesieniami do konkretnych funkcji, których zadaniem jest poprawa jego kondycji.

Avast Cleanup potrafi skutecznie usunąć z urządzenia mobilnego wszelakiego typu zbędne pliki, odinstalować nieużywane aplikacje czy oczyścić pamięć podręczną, pozwalając przy tym zwiększyć wydajność i szybkość smartfonu. Dzięki narzędziu dowiemy się które aplikacje zużywają najwięcej pamięci operacyjnej, skutecznie usuniemy zbędne dane (w tym zdjęcia) i odzyskamy wolną przestrzeń, a także stworzymy profile do zarządzania energią w różnych sytuacjach.

Narzędzie udostępnione zostało bezpłatnie, jednak podczas jego działania napotkamy reklamy. Dodatkowo niektóre funkcje pozwalające automatyzować działanie Avast Cleanupa są niedostępne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!