r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Passwords 1.5.4

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł

Avast Passwords to aplikacja stworzona przez firmę Avast, popularnego producenta oprogramowania antywirusowego i innych programów służących do ochrony danych użytkownika. Służy jako menadżer haseł i ma na celu ułatwienie korzystania z różnych usług sieciowych.

Galeria programu

Na początku przygody z aplikacją poprosi nas ona o stworzenie hasła. Rzecz jasna, im mocniejsze tym lepiej. Później trzeba stworzyć konto w chmurze Avast, a do tego celu możemy użyć konta Google lub na Facebooku, a także adresu e-mail. Konto jest potrzebne, aby informacje przechowywane w usłudze Avast Passwords można było synchronizować między urządzeniami. Program poprosi nas też o włączenie wbudowanej w niego klawiatury, co ma uchronić nas przed wyciekiem danych w niepowołane ręce. To i zablokowana możliwość tworzenia zrzutów ekranu smartfonu już na początku korzystania z aplikacji daje nadzieję, że można jej zaufać.

W Avast Passwords możemy przechowywać nasze dane dostępowe do usług internetowych, np. do Facebooka, Google, Twittera i wielu, wielu innych. Program pozwala też dodać dane np. naszej karty kredytowej. Chcąc wejść np. na Facebooka właśnie, wystarczy kliknąć opcję Open w aplikacji, a wtedy od razu zostaniemy zalogowani. Wszystkie dane są zabezpieczone hasłem stworzonym zaraz po zainstalowaniu aplikacji i synchronizowane w naszym koncie Avast. Program można też sparować z oprogramowaniem na komputerze, a wszystko dzięki usłudze One Touch Login dostępnej w antywirusowym Avaście (ale tylko w wersji Premium). Pozwala ona wykorzystywać dane do logowania w smartfonie, aby przejść do wybranej (i wymagającej logowania) usługi internetowej na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.