Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Halloweenowa promocja OnLive

Witam,

Jakiś czas temu opisywałem usługę OnLive. Jeżeli ktoś nie czytał i czytać nie ma zamiaru, to wyjaśniam szybko że jest to platforma do gier w chmurze.

Z okazji Halloween, OnLive ogłosiło specjalną promocję. Do 1 Listopada 4 tytuły są całkowicie za darmo:

Najciekawszym tytułem jest oczywiście Metro 2033, ale pozostałe też nie są kompletnym szrotem.

Promocja, jak wspominałem, obowiązuje jedynie do 1 Listopada. Nie jest to wiele czasu, ale też nie oszukujmy się - takiego FEARa da się w ten jeden weekend spokojnie przejść. Zresztą, darowanemu koniowi...

Życzę miłego grania, a sam oddalam się już do Metra :) 

Komentarze

0 nowych
pilarek   5 #1 30.10.2011 20:33

Ten wpis bardziej przypomina reklamę, niż wpis.

Pharun   10 #2 30.10.2011 21:30

Ale wychodzimy z założenia że kolega Ave5 nie dostaje za takie wpisy profitów finansowych i fakt - przypominam sobie jego wpis na temat OnLive który swojego czasu mnie skusił do przetestowania tej platformy, więc nie uznawajmy tego jako reklamy a jako informację dla zainteresowanych.

barteksch   2 #3 31.10.2011 17:31

Aż z ciekawości zainstalowałem to cudo i jestem pod wrażeniem. Rozgrywka płynna, niestety myszka laguje co skutecznie utrudnia grę. Grafika nie powala, ale sam fakt możliwości gry w najnowsze hity na starszym sprzęcie jest godny docenienia.